// E-Junioren News

27 Mai

FC Croatia München - TSG 1888 Pasing

Croatija je u šestoj utakmici na domacem terenu snage odmjerio s TSG 1888 Pasing-om ...

23 Mai

FC Hertha - FC Croatia München

Croatia je na završnici prvenstva deklasirala domacina!

13 Mai

FC Croatia - SC München Süd

Kockasti su u raspodiji poentirali cak cetiri puta u mrežu gostiju SC München Süd-a, uz hattrick Radica.

06 Mai

FC Hansa Neuhausen - FC Croatia München

Croatia je u utakmici lige na gostovanju kod FC Hansa Neuhausen upisala zasluženu 2:4 pobjedu.

29 Apr

FC Croatia München - TSV Gräfelfing

Pola tuceta u mreži gostiju posve je docarao dominaciju i dobru predstavu koju je momcad trenera Joze Cuica pružila na Croatiji.

01 Apr

SV Germering - FC Croatia München

Proljetnu premijeru naši decki su imali danas u Germeringu. Od prve minute decki su pokazali da su se zaželjeli utakmica ...

28 Jan

2.Platz beim Hallenturnier / SC München 1951

Die Spieler des Jahrgangs 2008 schaffen es beim Hallenturnier des SC München 1951 bis ins Finale. Igraci (2008 godiste) su uspjeli doci do finala u malonogometnom turniru SC München-a.

30 Mai

E2 Jugend - Medjunarodni nogometni turnir u Zagrebu

Medjunarodni nogometni turnir zagica U-9

  • <<
  • >>
Autoarenu München GmbHKredit 24

Letztes Spiel

Leider wurden keine Spiele gefunden.

Tabelle Gruppe

1. FC Alte Haide-DSC .

24

2. SV Nord Lerchenau .

22

3. SV Lohhof U11-2

21

4. FC Fasanerie-Nord .

13

5. VfB München U11-2

12

6. TSV Eintracht Karl.

12

7. SG VfR Garching/SV.

8

8. SV Istiklal Münche.

8

9. ASV Dachau U11-3

8

10. TSV Allach 09 U11/3

1

Nächstes Spiel

Leider wurden keine Spiele gefunden.

Besucher

Jetzt Online: 5

Heute Online: 21

Gestern Online: 406

Diesen Monat: 12238

Letzter Monat: 13362

Total: 411980

Trainingszeiten

Mittwoch

17:30 - 19:00

FC Croatia 1970 München e.V.

Mittwoch

18:00 - 19:00

Hallentraining

Freitag

17:30 - 19:30

FC Croatia 1970 München e.V.

Ergebnisse der Gruppe

16.11.2019 09:30

FC Alte Haide-DSC U11-2

10

TSV Allach 09 U11/3

0

16.11.2019 10:00

SV Nord Lerchenau U11-2

4

ASV Dachau U11-3

4

16.11.2019 11:15

SG VfR Garching/SV Dietersheim U11-2

5

SV Istiklal München U11

0

16.11.2019 12:15

FC Fasanerie-Nord U11-2

1

VfB München U11-2

4

17.11.2019 10:00

TSV Eintracht Karlsfeld U11-2

1

SV Lohhof U11-2

4

Sponsoren